A na koho se u nás můžete těšit?

Naše alpaky

Coffee

27.03.2024

Náš nejnovější přírůstek z malé farmy z Moravského Krumlova. Přivezli jsme si jí společně s Meggie v necelých 10 měsících. Je zdrženlivější, ale když na to přijde, tak je rychlá jako blesk a u toho si vesele vyhazuje z "kopýtka". Má kouzelně chlupatý čumáček a krásnou medovou barvu.

Meggie

26.03.2024

Přivezli jsme si jí společně s Coffee v necelých 10 měsících. Po příjezdu plakala po mamince, ale zároveň byla vidět velká zvědavost a snaha skamarádit se se zbytkem stáda. Slovo ohradník pro ni nic neznamená a rozhodně jí nemůže zabránit dostat se, kam právě potřebuje 😊

Sunshine pochází z Alp Rieser farmy na Zbirožsku a je to potomek tamní zakladatelky chovu. Velice doporučuji návštěvu této vyhlášené farmy, paní majitelka dokáže velice příjemně a poutavě povídat o životě zvířátek na farmě. Sany je velice citlivá, jemná, ostražitá a taková ta správňačka. Působí velice elegantním a zároveň odměřeným dojmem. Žila si...

Myšánek

15.07.2023

Myšánek pochází z malé rodinné farmy na Prostějovsku a jako správný Moravák je to pohodář a veselá kopa. Své jméno si přivezl z původní rodiny. Od mala zvyklý na děti a nikdy nepohrnete něčím nebo malou procházkou.

Ríša

14.07.2023

Ríša pochází z farmy v Jizerských horách. Neustále se snaží Myšánkovi vyrovnat a vyprovokovat ho ke hře. Je silně teritoriální. Po příjezdu k nám si od nás držel odstup, ale netrvalo dlouho, strach opadl a stal se z něj super parťák Myšánkovi i nám. Často vyrážíme s kulky na krátké procházky, které zakončíme oblíbenou pastvou.